Yurtdışı Eğitimler için İç Mimarlığa Hazırlık | LaSalle College Istanbul

Yurtdışı Eğitimler için İç Mimarlığa Hazırlık

Hazırlık Programı
Diploma | Yurtdışı Eğitimler için İç Mimarlığa Hazırlık

Prepare Yourself for a Career in Interior Design! ​

İç Mimarlığa Hazırlık Yılı programı, öğrencileri Kanada ve Avustralya'daki LCI kampüslerimizde İç Tasarım alanında lisans derecesine hazırlamak için geliştirilmiştir. LaSalle College İstanbul'da sunulan bu üç dönemlik program, İç mimarlığın kredili derslerini, İngilizce dil kurslarını ve genel çalışma becerilerinizi geliştirecek dersleri içermektedir.Hazırlık Yılı Programının Faydaları

  • İç Mimarlık alanında giriş kredisi dersleri alarak akademik olarak hazırlanacaksınız
  • İngilizce dil becerilerinizi geliştireceksiniz
  • Lisans derecenizde başarılı olmak için gereken çalışma becerilerini geliştireceksiniz

Hazırlık Yılı programını başarıyla tamamladıktan sonra, İç Mimarlık alanında lisans derecesini tamamlamak için LaSalle College Vancouver veya LCI Melbourne'de eğitiminize başlayabilirsiniz.

İç Mimarlık dünyasına ilk adımınızı LaSalle College Istanbul ile atın! 


Bu Yurtdışı Eğitimleri için İç Mimarlığa Hazırlık programı, öğrencileri LaSalle College International (LCI) Eğitim Ağı kampüslerinde sunduğumuz İç Mimarlık Lisans programlarına hazırlamak için oluşturulmuştur. Eğitim tasarım ve İngilizce derslerinin kombinasyonundan oluşmakta ve Ocak ve Ekim aylarında başlamaktadır.

Eğitim programı her biri 11 haftalık olan 3 dönemden oluşmakta ve eğitim 1 yılda tamamlanmaktadır. Eğiitm toplamda 30 kredidir.

Program, LaSalle College İstanbul'da İngilizce olarak verilmekte ve eğitim süresince İngilizce destek dersleri programa eklenmektedir. Bu eğitim programını başarıyla tamamladıktan ve seçeceğiniz lisans programınızın kabul koşullarını yerine getirdikten sonra lisans eğitiminize devam edebilirsiniz.

  • En az lise mezunu olmak
  • A2/B1 seviyede İngilizce biliyor olmak
  • Mülakattan geçmek
  • LCI Vancouver
  • LCI Melbourne

Bu eğitim liseden mezun olmuş ve İç Mimarlık alanında Lisans eğitimi almak için Kanada veya Avustralya'daki okullarımızda okumak isteyen tüm adaylarımız için uygundur.

Öğrenciler ilk adımlarını İstanbul kampüsünde atarak, İngilizce ve temel tasarım derslerine katılarak donanımlı bir hazırlık eğitimi alabilir ve ardından İç Mimarlık Lisans eğitimi için LaSalle College Vancouver ve LCI Melbourne kampüslerine geçiş yapabilirler.

Daha fazla bilgi almak veya kayıt işleminize başlamak için bu sayfadaki bilgi talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!