Çift Bitirme Belgesi
Kayitlar

Çift Bitirme Programları

Çift Bitirme Programları

We will Make it Happen Together!

Beykoz Üniversitesi ile bir işbirliği anlaşması imzaladığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

1993'ten beri Istanbul'da Türkiye'nin ilk uluslararası tasarım okulu olarak eğitim veren okulumuz, Türkiye'nin en prestijli üniversitelerinden biri olan Beykoz Üniversitesi ile güçlerini birleştirdi. 1 Mayıs 2020 itibariye yürürlüğe giren bu anlaşma ile birlikte mezunlarımız çift bitirme belgesi alacaklar.

Tüm mezunlarımız halihazırda Kanada, Montreal'den gelen ve uluslararası kabul gören diplomalarını alıyorlar ve almaya da devam edecekler. Bu anlaşma sayesinde aynı zamanda Beykoz Üniversitesi tarafından verilen sertifikalarını da alacaklar.

Öğrencilerimiz LCI Education Network'e bağlı olan ve dünyanın 5 kıtasında bulunan 23 kampüsümüzde 'Mobility' imkanıyla eğitimlerine devam etme haklarını sürdürüyor olacaklar.

 

CEO'muz ve Rektör'ümüzden mesajlar

LCI Education Network CEO'su Claude Marchand: “İçinden geçtiğimiz zor koşullar altında, hem Beykoz Üniversitesi’nin hem de LCI Eğitim’in eğitim altyapıları ortak bir paydada, aynı kültür ve değerlerin ışığında buluştu”. Bu ortak paydada, uluslararası standartlarda verdiğimiz eğitimi Türkiye eğitim sistemiyle harmanlayarak, öğrencilerimizin hem dünya çapında hem de Türkiye'de farklarını ortaya koymalarını sağlamaya devam edeceğiz.

Beykoz Üniversitesi Rektör'ü Prof. Dr. Mehmet Durman: ''LaSalle College ve LCI Education Network ile yaptığımız iş birliğimiz öğrenciler açısından çok önemli fırsatlar sunuyor. Yakında programlarımız da çeşitlenecek. Öğrencilerimize yeni programlar da sunmaya başlayacağız.” Ortaklaşa sunulan programlarımız öğrencilerimizin değişik kültürlerin tasarım kavramlarını ve prensiplerini çalışmalarına yansıtmalarını sağlamaya devam edecektir.

Haydi şimdi bu güçlü, eşsiz ve deneyimli okulların eğitimlerine katılarak geleceğinizi tasarlayın.